Зліт юних волонтерів

Зліт юних волонтерів зібрав більше 50 представників волонтерського руху із вищих навчальних закладів, а саме : Куп’янського  автотранспортного коледжу, Куп’янського медичного коледжу та Куп’янського регіонального центру професійної освіти. На ньому відмітили, що чимало добрих справ зробили молоді люди з небайдужими серцями  та подякували їм за їх допомогу всім, хто цього потребував.

Закономірно, що разом із допомогою людям похилого віку, малозабезпеченим і дітям з особливими потребами в останні роки юних волонтерів об’єднує особиста відповідальність за долю України, підтримка тих, хто ризикує життям і здоров’ям заради Вітчизни

Під час цікавої інтеракції «Мозаїка волонтерських справ» всі присутні розповідали про найцікавіші заходи, проведені у своїх навчальних закладах. Це дало змогу оцінити великий об’єм роботи студентського волонтерства.

Представники Куп’янської міської ради, Управління культури, молоді та спорту, Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді вручили  подяки і пам’ятні подарунки активістам волонтерського руху.

Волонтерський зліт довів, що маленькі вчинки започатковують великі справи, а волонтерська діяльність для молоді – це можливість відчути себе громадянином, який робить реальний внесок у великі справи своєї громади й держави.