Святкування 200-річчя від дня народження Великого Кобзаря

Цього тижня вся країна відзначає 200 років із дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Це велика подія не лише для України, а й для всього світу.

7 березня розпочались Шевченківські дні  в нашому коледжі  конкурсом стіннівок, присвячених життю і творчості Тараса Шевченка.

12 березня  відбувся конкурс ерудитів, присвячений 200-річчю від дня народження Великого Кобзаря. У змаганнях брали участь дві збірні команди спеціальностей «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» («Орлята») та «Організація перевезень і управління на автотранспорті» («Кобзарики»).

Конкурс складався з таких етапів:    

  1. За 10 хвилин кожна команда повинна була розповісти цікаві факти з життя Тараса Шевченка і представити заздалегідь підготовані презентації на одну з запропонованих тем : «Тарас Шевченко - художник» та «Життя і творчість Тараса Шевченка».
  2. Конкурс «Швидко й влучно», у якому команди повинні були дати відповіді на запитання вікторини стосовно життя і творчості Шевченка протягом 5 хвилин.
  3.  Конкурс на краще виконання української пісні. Кожна команда підготувала віночок із 5 пісень.
  4. Конкурс на краще декламування віршів Тараса Шевченка.
  5. Конкурс капітанів, під час якого вони розгадували ребуси, в яких були зашифровані рядки з творів Великого Кобзаря.
  6. Конкурс на кращу інсценізацію уривків із творів Тараса Шевченка.

Після завершення конкурсів голова журі заступник директора з навчальної роботи Олена Макарівна Трегубова подякувала всім студентам за участь й оголосила результати змагання, за якими перше місце посіла команда «Орлята», друге місце з різницею в один бал – команда «Кобзарики». Зі словами вдячності виступив директор коледжу Віктор Володимирович Деміденко.