Списки груп

                             11т

  1. Богдан Дмитро Владиславович
  2. Бондаренко Олег Євгенійович
  3. Ващенко Єгор Сергійович
  4. Волосник Данило Артемович
  5. Гордієнко Владислав Сергійович
  6. Єрмаков Кирило Олександрович
  7. Жердєв Артем Олегович
  8. Загоруйко Іван Олександрович
  9. Кутько Сергій Олександрович
  10. Лозовий Ігор Богданович
  11. Матонаха Олег Віталійович
  12. Молодан Олександр Олександрович
  13. Овчаренко Ілля Володимирович
  14. Осадчий Олександр Євгенович
  15. Пантилєєв Артем Володимирович 
  16. Поляк Микита Іванович
  17. Потейчук Ростислав Едуардович
  18. Прись Артур Ярославович
  19. Радзінковський Сергій Віталійович
  20. Штефан Герман Володимирович

                             12т

  1. Синько Володимир Олександрович
  2. Ситнік Данило Олександрович
  3. Ситнік Ярослав Юрійович
  4. Соляник Денис Олександрович
  5. Чумаков Дмитро Сергійович
  6. Яніцький Михайло Вікторович
  7. Капленко Сергій Віталійович
  8. Мизюн Тимофій Олександрович
  9. Пушкін Максим Павлович
  10. Паньків Богдан Денисович
  11. Хмелевський Володимир Сергійович
  12. Павленко Михайло Володимирович
  13. Карпов Антон Михайлович
  14. Гордієнко Валентин Володимирович
  15. Манько Микола Олексійович
  16. Горбунов Антон Олексійович
  17. Залєсний Віталій Євгенович
  18. Романов Євгеній Вадимович
  19. Канус Кирило Олександрович
  20. Канус Ілля Олександрович
  21. Гаврошенко Геннадій Андрійович

                         11о

  1. Базан Олександр Віталійович
  2. Біла Каріна Максимівна
  3. Васалата Світлана Володимирівна
  4. Віслогубов Євгеній Олександрович
  5. Галиця Іван Васильович
  6. Демченко Дана Вікторівна
  7. Демченко Данило Сергійович
  8. Затула Дар’я Олексіївна
  9. Коваленко Іван Олександрович
  10. Козирєвська Юлія Сергіївна
  11. Куценко Владислав Олександрович
  12. Морозова Анастасія Олексіївна
  13. Пархоменко Анастасія Валеріївна
  14. Позняк Аміна Андріївна
  15. Соколова Наталія Олександрівна
  16.  Ткачова Дар’я Олександрівна
  17. Хоменко Анастасія Олегівна
  18. Ходак Антон Віталійович
  19. Лівінцов Микола Миколайович 

               11д

  1. Загоруйко Марія Олександрівна
  2. Канцедал Олександра Сергіївна
  3. Нечепуренко Максим Вікторович
  4. Пантелеєв Данило Анатолійович
  5. Пчельник Богдан Олександрович
  6. Тараповський Віктор Миколайович
  7. Чернишов Максим Сергійович
  8. Шинкаренко Максим Анатолійович
  9. Баранник Яна Сергіївна
  10. Кіріченко Роман Олексійович
  11. Лічман Денис Юрійович
  12. Безсонний Станіслав Євгенійович
  13. Раклевська Катерина Владиславівна
  14. Молодан Володимир Євгенович
  15. Іващенко Юрій Сергійович
  16. Каплій Артем Дмитрович
  17. Смігунова Вікторія Олександрівна