Соціологічний моніторінг "Молодь і наркотики"

Шановні студенти !

Просимо Вас взяти участь в дослідженні розповсюдження вживання наркотиків, алкоголю, тютюну та інших форм залежної поведінки серед молоді. Опитування повністю анонімне! Пройти опитування можна на комп’ютері, планшеті або смартфоні за посиланням:

https://survey.univd.edu.ua/index.php/875963

Ви можете також пройти опитування натиснувши на цей банер на сайті навчального закладу або через наведений QR код.

 

         Опитування проводиться Соціологічною Асоціацією України та Харківським національним університетом внутрішніх справ за підтримки Департаменту науки і освіти ХОДА в межах комплексної регіональної Програми забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності на території Харківської області на 2020-2022 роки, дослідження включено до Плану заходів на 2021 – 2023 роки з реалізації стратегії розвитку Харківської області на 2021 – 2027 роки. Це опитування регулярно проводиться з 1995 року серед студентської молоді м.Харкова. З даними звітів за попередні роки можливо ознайомитись за посиланням https://doi.org/10.32631/dr2021

       Якщо у Вас є питання відносно цього дослідження Ви можете їх встановити відповідальному виконавцю - кандидату соціологічних наук, доценту Сердюку Олексію Олександровичу, e-mail: serdyuk@univd.edu.ua Відповіді на запитання займуть у Вас приблизно 20 хвилин. За необхідності Ви можете перервати заповнення і повернутись назад у вільний час.