Наша перемога у конкурсі «Брейн ринг».

 Ми – найкращі!

18 грудня  в Харківському  Національному Автомобільно - Дорожньому університеті пройшов конкурс «Брейн ринг» на знання правил дорожнього руху серед технікумів м. Харкова та Куп’янська.

Наш коледж представляли команди спеціальностей «Організація перевезень і управління на автотранспорті» та «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів».

Гра складалась з трьох конкурсів.

Перший – розминка, в ході якої команди змогли налаштуватись на гру, відчути атмосферу змагання та суперників. У другому  конкурсі бал  зараховувався  команді, яка першою, протягом 30 секунд, дасть  правильну відповідь на поставлене питання на знання дорожніх знаків, правил руху на перехресті, дорожньої розмітки. Третій конкурс – бліц опитування для капітанів команди. На обдумування відповіді відводилось 2 секунди!

За результатами всіх трьох конкурсів команда «Механіка» спеціальності  «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» посла третє місце, а команда «Організація» спеціальності «Організація управління та перевезень на автотранспорті» - перше місце!

Вітаємо переможців:

Команда «Організація»

Капітан команди  - Нечвоглод Вероніка гр.. 41 о

    Коваленко Наталья гр. 41 о

Бочуля Дмитро гр. 41 о

Коломієць Галина гр. 42 о

Глушко Георгій гр. 42 о

Команда «Механіка»

Капітан команди  - Катрич Станіслав гр. 41 т

Удодов Михайло гр. 41 т

Бурлаков  Олексій гр. 42 т

Романовський Владислав гр. 42 т

Кіпка Володимир гр. 42 т

Студенти ще раз довели, що наш коледж по праву носить звання одного з найкращих вищих навчальних закладів Харківської області в автомобільній галузі !

Так тримати!