Майстер-клас «Перша медична допомога»

23 листопада 2016 року для студентів та викладачів коледжу проходив майстер-клас «Перша медична допомога» за участю групи швидкого реагування Куп’янського медичного коледжу ім. М.Шкарлетової.

Спочатку представники медичного коледжу розповіли про свою волонтерську групу та перейшли до теоретичної частини заходу, де не тільки розповідали, а й демонстрували випадки, коли треба застосовувати необхідну першу медичну допомогу.

Згодом студенти мали змогу особисто застосувати отримані теоретичні знання на практиці, накладаючи шини, роблячи непрямий масаж серця на манекені та інше. Крім того, дехто зміг  взяти участь у заході   в ролі постраждалого.

Представники групи швидкого реагування відповіли на всі запитання студентів та викладачів, змоделювали ситуації зі слів студентів, та показали, як треба діяти в цих ситуаціях.

В цілому, майстер-клас викликав захоплені відгуки, бо корисність отриманої інформації полягає в тому, що кожен з присутніх може застосувати її в критичній ситуації як в стінах учбового закладу, так і поза ними.

 

Адміністрація ДВНЗ КАТК виносить подяку групі швидкого реагування  Куп’янського медичного коледжу

 ім. М.Шкарлетової за проведений захід та сподівається на подальшу співпрацю.