КВК

18 листопада відбувся КВК серед груп коледжу, присвячений Міжнародному Дню студента.  У конкурсі взяли участь 3 збірні команди: команда спеціальності «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів»  «Парні з КАТК», команда  спеціальності «Організація перевезень і управління на автотранспорті» «Женьсовет» та команда спеціальності «Організація і регулювання дорожнього руху»  «Дорожний дитячий  садок».

Зі словами привітання до студентської молоді звернувся директор коледжу Деміденко Віктор Володимирович, а вокально-інструментальний ансамбль виконав пісню.

Після цього розпочалась гра команд. Було проведено чотири конкурси: «Приваітання»,»Розминка»,»Музичний конкурс»,»Домашнє завдання».

За всі чотири конкурси кожна команда отримала бали, які були підсумовані та визначили переможців змагання: перше місце посіла збірна команда «Парні з КАТК», друге – команда «Дорожний дитячий садок» і трете – команда «Женьсовет». Всі учасники конкурсу отримали медалі, а переможці – кубок КВК КАТК та солодкий приз від профспілкового комітету.

Та на святковому заході глядачі насолодилися не лише змаганням збірних команд, а й музичними привітаннями наших юних талантів. Всі, хто відвідав КВК, отримали задоволення від перегляду й продовжили собі життя, адже всі конкурси були веселими і кмітливими, що не сміятися було не можливо, а всім відомо, що сміх – запорука здоров’я і довгого життя. Тож дякуємо учасникам за їхні виступи й бажаємо їм успіхів у всіх їхніх справах!