Конференція Первинної профспілкової організації КАТК

30 жовтня 2019 року відбулася звітно-виборна конференція Первинної профспілкової організації Куп’янського автотранспортного коледжу.

На конференції були розглянуті такі питання:

1. Звіт про роботу профспілкового комітету Первинної профспілкової організації Куп’янського автотранспортного коледжу за період з 26 жовтня 2015 року по 29 жовтня 2019 року

2. Звіт про роботу ревізійної комісії за період з 30 жовтня 2015 року по 30 жовтня 2019 року.

3. Вибори голови Первинної профспілкової організації Куп’янського автотранспортного коледжу.

4. Вибори заступника голови Первинної профспілкової організації Куп’янського автотранспортного коледжу.

5. Вибори профспілкового комітету Первинної профспілкової організації Куп’янського автотранспортного коледжу.

6. Вибори ревізійної комісії Первинної профспілкової організації Куп’янського автотранспортного коледжу

7. Вибори делегата на ХХІ звітно-виборчу конференцію Харківської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

8.  Вибори делегата до складу Харківської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

           Конференція розпочала роботу у читальному залі коледжу. На початку роботи були обрані президія і голова конференції, секретар та робочі органи. 

            Делегати конференції одноголосно визнали роботу Первинної профспілкової організації коледжу задовільною і затвердили роботу ревізійної  комісії.

           На конференції було визначено склад членів профспілкового комітету Первинної профспілкової організації Куп’янського автотранспортного коледжу. На посаду голови профспілки було обрано Голібу З.В., а заступником голови - Мельникову А.А.  Також був визначений склад і були обрані члени ревізійної комісії.

           Учасники профспілкової конференції делегували представника ППО КАТК до складу обласного комітету профспілки і вибрали делегата на ХХІ звітно-виборчу конференцію Харківської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.