До дня народження Т.Г. Шевченка

Поет, художник, борець… Тарас Григорович Шевченко – великий син свого народу. Немає в Україні людини, яка б не читала «Кобзаря». Хто візьме в руки цей витвір мистецтва, не зможе залишитися байдужим, адже син кріпака, сирота змалку написав твори, які не просто не втрачають своєї актуальності, а й до сьогодні навчають, хвилюють душі, підтримують патріотичний дух.

9 березня 2016 року Україна відзначила 202 роки від дня народження Великого Кобзаря. Викладачі й студенти Куп’янського автотранспортного коледжу не могли залишитися осторонь такої знаменної події. З метою вшанування поета було проведено літературно-музичну композицію, до якої студенти підготували інсценізації з творів Тараса Шевченка: «Катерина», «Тополя», «Назар Стодоля». Після інсценізацій відбувся конкурс читців поезій письменника. Також серед студентів коледжу були проведені конкурси на кращий портрет Кобзаря, на кращу ілюстрацію до творів письменника, на кращу поезію про Тараса Шевченка.

Послухавши уривки з життя Тараса Шевченка, проглянувши інсценізації та взявши активну участь у підготовці до святкування Дня народження Великого поета, студенти пройнялися  повагою до культурної спадщини України, запалилися вогнем патріотизму та любов’ю до Батьківщини.