ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!

14 жовтня  – cвітла днина Покрови Пресвятої Богородиці , День Українського козацтва та СВЯТО ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!

Це свято є всенародним, бо захисниками Вітчизни є наші ветерани,  які пройшли воєнні дороги Другої Світової Війни. Воїни-Афганці, що пережили все.  Вони знають, як свистять кулі, коли прицільно б’є ворог. Вони рятували від смерті побратимів. Герої Чорнобилю, відомі всьому світові. Вони лишились в пам’яті  та серцях людей як захисники,  що ризикуючи своїм життям, йшли на палаючий реактор. Це учасники бойових дій, які захищають єдність і цілісність нашої держави.

  З 10 по 14 жовтня 2016 року студенти та викладачі ДВНЗ КАТК  брали участь у міських заходах, присвячених Дню Захисника України. 11.10.2016  року в краєзнавчому музеї м. Куп’янськ відбувся Круглий стіл «Донбас від краю до краю» за участю воїнів АТО та представників Куп’янського об’єднаного міського віськового комісаріату, де студенти  мали змогу поспілкуватися захисниками нашої держави та задати свої питання.       14 жовтня біля меморіальної дошки загиблих воїнів АТО відбувся тематичний мітинг, після якого всі присутні мали змогу подивитися концерт в  Міському Будинку Культури та вручити листи, написані спеціально для родичів загиблих солдат-захисників України.

      Всі заходи були направлені на те,щоб у молодого покоління виховувати патріотичне відношення до своєї країни, призвати не бути байдужими до воєнної ситуації в своїй державі.

До дня захисника України у коледжі відбувся захід, у якому прийняли участь всі студенти  і були запрошені почесні гості: військовий комісар Куп’янського об’єднаного міського військового комісаріату капітан Дідусенко Сергій Олексанрович, учасники АТО Путілін Віталій Вікторович і Дереневський Андрій Володимирович. Останні події на нашій Землі як ніколи об’єднали, згуртували та загартували український народ. Вітаємо щиросердно увесь наш непоборний, нездоланний ,нескорений, непереможний народ  України.

Низько вклонімося кожному воїну, який захищає нас і нашу Землю.

Вшановуємо пам’ять тих, хто віддав своє життя за перемогу добра над злом, правди над несправедливістю, за людську гідність і щасливе майбутнє всього українського народу.