День відкритих дверей

          15 лютого 2019 року в нашому коледжі пройшов черговий День відкритих дверей.

             Коледж відвідали школярі  закладів загальної освіти міста і району, а також батьки майбутніх абітурієнтів. Гостей радо зустрічали студенти – представники органів студентського самоврядування та викладачі спецдисциплін коледжу. Усі бажаючі мали змогу ознайомитися з друкованими інформаційними матеріалами.

        Потім майбутніх абітурієнтів та їх батьків запросили до актової зали коледжу. До присутніх з вітальним словом звернулася заступник директора з навчальної роботи Трегубова О.М., голова предметної комісії практичного навчання Руденко О.А. розповів про перспективи і переваги навчання у коледжі, завідувач відділення Рисова В.В. більш детально знайомила абітурієнтів та їх батьків з навчальним процесом, а відповідальний секретар приймальної комісії Щербакова В.В. розповіла про роботу приймальної комісії у 2019 році, підготовчі курси, що функціонують на базі коледжу і ознайомила присутніх з особливостями вступу та термінами подачі документів.

        

Продовжили захід виступи учасників художньої самодіяльності.

 

По завершені заходу усі бажаючі мали можливість більш детально ознайомитися з матеріально-технічною базою коледжу, а також отримати більш детальну інформацію від представників адміністрації та викладачів випускаючих предметних комісій.

Бажаємо усім успіхів та чекаємо усіх абітурієнтів на вступних іспитах!