ДЕНЬ СТУДЕНТА

17 листопада в коледжі відбувся КВК до Дня студента. У конкурсі брали участь збірні команди трьох спеціальностей: «Банда Дизель» спеціальності «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів», «40 відтінків диспетчера» спеціальності «Організація перевезень і управління на автомобільному транспорті» та «Асфальт» спеціальності «Організація та регулювання дорожнього руху».

Студенти мали можливість розкрити всі свої таланти. Вони підготували цікаві жарти про студентське життя, сценки зі студентських буднів та музичні подарунки.

На конкурс веселих та кмітливих завітали гості – танцювальний колектив “Престиж», щоб привітати студентів із їхнім святом.

За результатами конкурсу переможцями стала команда «Банда Дизель» спеціальності «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів», друге місце посіла команда «Асфальт» спеціальності «Організація та регулювання дорожнього руху», третє -  команда «40 відтінків диспетчера» спеціальності «Організація перевезень і управління на автомобільному транспорті».

Також студенти підготували конкурс шаржів про цікаві випадки зі студентських буднів, переможцем якого стала група 31д

.