День Перемоги

Щорічно 9 травня вся країна святкує День Перемоги. Куп’янський автотранспортний коледж не стоїть осторонь святкових заходів, присвячених великій перемозі.

7 травня студенти першого курсу взяли участь у мітингу на Білій горі, де звернулися до ветеранів зі словами подяки й привітали їх піснями та віршами.

8 травня студенти коледжу підготували святковий концерт, на який запросили ветеранів війни, дітей війни, учасників трудового фонду та ветеранів коледжу. Студенти привітали гостей яскравими концертними номерами. У відповідь на щирі привітання Гунченко Ніна Іванівна й Мікушев Леонід Євгенович подарували всім присутнім в залі пісні повоєнних років.

9 травня студенти і весь колектив коледжу взяли участь у святкових заходах до Дня Перемоги – міському параді та урочистому покладанню квітів до пам’ятника загиблим куп’янчанам та до пам’ятника загиблим у Великій Вітчизняній війні. А ввечері на святковому концерті, що відбувався на центральній площі міста, студенти Куп’янського автотранспортного коледжу продемонстрували підготовані ними до свята концертні номери.