День народження Т.Г. Шевченка

9 березня – знаменна дата для всіх українців, адже цього дня 1814 року народився Тарас Григорович Шевченко – поет, художник, громадський діяч, академік.

Із 06.03.17 до 10.03.17 у коледжі пройшов тиждень, присвячений великому Кобзарю, у межах якого викладачі провели конкурс на кращий твір про Т.Г. Шевченка та кращу ілюстрацію до творів письменника. Переможцями конкурсу стали студентка першого курсу Дар’я Цьопа (краща ілюстрація) та студентка другого курсу Анна Макарова (кращий твір).

9 березня пройшла літературно-музична композиція «У росяні вінки заплетені суцвіття до ніг тобі, титане, кладемо…». Захід був присвячений великому Генію України. Студенти підготували інсценізації до творів Шевченка, презентації про життя і творчість письменника, декламували поезії. Упродовж другої частини заходу відбувся брей-ринг на кращого знавця життя і творчості Т.Г. Шевченка. У змаганні брали участь дві команди першого курсу «Музи Шевченка» спеціальності  Транспортні технології (на автомобільному транспорті) та «Братство Тарасівців» спеціальності Автомобільний транспорт. Перемогла команда «Братство Тарасівців». Учасники змагання були нагороджені солодкими призами.

Також у межах тижня були проведені інформаційна хвилинка «Тарас Шевченко – Великий українець», віртуальна екскурсія «Святими шляхами Кобзаря», літературна вікторина «Учітеся, брати мої…» та науково-практична конференція «Шевченко – це Україна, Україна – це Шевченко».

Студенти нашого коледжу гідно вшанували пам'ять великого діяча  України – Тараса Григоровича Шевченка. «Ми не забудемо тебе, Тарасе!»