День автомобіліста і дорожника

Свято «День автомобіліста і дорожника» у коледжі.

В останню неділю жовтня в Україні святкують «День автомобіліста і дорожника». Це свято всіх працівників і студентів  нашого коледжу. Не став винятком і цей рік. Студенти усіх груп випустили стінні газети, в яких яскраво поздоровили усіх автомобілістів зі святом, підготували цікаві матеріали про автомобілі та автошляхи, автомобільні історії. Цікавий зміст цих газет кожної перерви збирав біля них велику кількість бажаючих подивитись, і перечитати  їх ще раз.

  

А напередодні свята в актовій залі коледжу пройшло цікаве дійство ­– КВК. В процесі проведення заходу всій талант, невичерпну енергію, знання та навики виявили учасники команд «Дорожник», «У диспетчерській не тільки дівчата», «Дизель 2018». У залі панувала тепла і дружня гумористична атмосфера.Команди змагалися в конкурсах «Привітання», демонстрували знання у «Професійному» конкурсі  й демонстрували свої яскраві таланти у конкурсі «Домашнє завдання».  Студенти співали пісні автомобільної тематики, розігрували цікаві сценки, висловлювали  гумористичні побажання автомобілістам і дорожним службам. Студенти позитивно сприймали виступи своїх друзів, підтримували оплесками.

За результатами конкурсів перше місце посіла команда «Дизель 2018», друге –«У диспетчерській не тільки дівчата», третє –«Дорожник». Команди отримали солодкі призи і визнання вболівальників.