Автотренінг у молодіжному центрі "Орбіта"

В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" студенти коледжу прийняли участь втренінгу, який відбувся в Центрі соціальних служб "Молодіжний центр - Орбіта". На тернінгу студенти активно висловлювали свої погляди на такі теми:

1. Сексуальне та репродуктивне здоров'я;

2. Профілактика ВІЛ/СНІду та вірусних гепатитів;

3. Попередження насильства;

4. Профілактика ПАР;

5. Бар'єри комунікації.