В рамках проведення Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" студенти коледжу прийняли участь втренінгу, який відбувся в Центрі соціальних служб "Молодіжний центр - Орбіта". На тернінгу студенти активно висловлювали свої погляди на такі теми:
1. Сексуальне та репродуктивне здоров'я;
2. Профілактика ВІЛ/СНІду та вірусних гепатитів;
3. Попередження насильства;
4. Профілактика ПАР;
5. Бар'єри комунікації.










