9 травня - День Перемоги

         Важливим святом для всього колективу коледжу є день Перемоги.

        Як завжди завзято та натхненно студенти разом із викладачами готувалися до святкування: впорядковували  сквер біля меморіалу загиблим у роки війни, малювали святкові стіннівки, прикрашали актову залу, готували  запрошення для ветеранів коледжу й  дітей війни на урочистий концерт.

        Напередодні 9 травня студенти разом із викладачами брали участь у міському мітингу та покладанні квітів біля пам’ятника жертвам нацизму на Білій горі.  Студенти груп 21д, 21о та 32т разом із керівниками переглянули стрічку «Битва на Дніпрі».   Волонтерський студентський загін «Поклик» 9 травня забезпечував обслуговування ветеранів на міському частуванні.

 

       Завершилось святкування Дня Перемоги урочистим  концертом, на якому були присутні почесні гості :  Мікушев Леонід Євгенійович, Гунченко Ніна Іванівна, Барданова Валентина Олексіївна. Борисенко Володимир Миколайович. Традиційно Мікушев Л. Є. та Гунченко Н. І. привітали всіх присутніх у залі й подарували виконання незабутніх пісень воєнної епохи. Наші серця сповнені почуттям гордості й подяки за подвиг наших дідів та прадідів заради миру й нашого щасливого майбутнього. Їх героїзм ніколи не буде забутий!