1 вересня в коледжі.

1 вересня в коледжі відбулася урочиста лінійка, присвячена Дню знань. Привітати студентів і викладачів прийшли батьки та почесні гості.

Святкову лінійку розпочав директор коледжу Деміденко Віктор Володимирович, який побажав студентам наснаги, прагнення до саморозвитку, наполегливості та успіхів у навчанні. Привітання та побажання висловили також запрошені гості: директор автотранспортного підприємства Капленко Олександр Володимирович, головний спеціаліст з відділу фізичної культури та спорту Куп’янської міської ради Коваленко Вікторія Олександрівна  та випускники коледжу, які працюють на автомобільному підприємстві. навчанні та міцного здоров’я.

Також на урочистостях був нагороджений коледж за друге місце в місцевих змаганнях серед ВНЗ міста та студенти третього й четвертого курсів за спортивні досягнення. 

Основною подією свята була посвята першокурсників у студенти. Щиро вітаємо викладачів та студентів коледжу з початком нового навчального року, бажаємо творчого натхнення, успіхів у роботі й